OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

pousteni_drakaNedělní odpoledne 17. října 2010 bude v Jihlavě patřit větrným drakům, kteří se vznesou na oblohu ve 14 hodin na vrchu Skalka. Kraj Vysočina ve spolupráci s ICM a Automotive Lighting uspořádají v tento den už 5. ročník přehlídky větrných draků. Pro rodiny s dětmi je připravený bohatý program plný her, ale i soutěže pro drakovodiče.

Na celé odpoledne je připravený pro návštěvníky bohatý program v podobě soutěží a her. Nejmenší návštěvníci mohou absolvovat aktivity jako hod bramborou na cíl, pytlový slalom a další. Pro drakovodiče jsou připraveny soutěže ve třech disciplínách: Během odpoledne budou vyhlášeni vítězové soutěží o nejbarevnějšího draka, dále draka s nejlepší konstrukcí a v neposlední řade bude vyhlášen i vítěz soutěže o nejhezčího draka Vysočiny, kterému osobně předá cenu Martin Hyský, krajský radní pro oblast regionálního rozvoje.

Návštěvníci se budou moci navštívit zázemí krajského promo stanu, kde získají informace o kraji a budou se moci občerstvit teplým čajem či kávou.
Kraj Vysočina Vás srdečně zve oddychové odpoledne plné zábavy a přehlídky větrných draků.
REKLAMA