OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Polenští policisté se na veřejnost obracejí s žádostí o spolupráci v souvislosti s vyšetřováním červencové krádeže v Dobroníně. Pachatel tehdy sebral peníze ze zaparkovaného vozidla.

Trestný čin byl spáchán v úterý 12. července v Okružní ulici. Přibližně patnáct minut po jedenácté hodině dopoledne přijel před prodejnu COOP řidič vozidla Iveco Daily a od uzamčeného automobilu se přibližně na čtvrt hodiny vzdálil. Když se vrátil, zjistil, že se dovnitř někdo vloupal a ukradl peníze.

REKLAMA

Na místo byla přivolána policejní hlídka. Ta zjistila, že se pachatel do kabiny auta vloupal dveřmi u spolujezdce. Zevnitř vzal patnáct tisíc korun, které byly uloženy v peněžence. Při vyšetřování se policistům podařilo získat popis a následně i fotografie muže, který se v blízkosti vozidla v době krádeže pohyboval. V zájmu prověřování případu je třeba zjistit jeho totožnost.

„Muž je střední postavy a má hnědé nakrátko ostříhané vlasy. Oblečené měl žluté tričko s norskou vlajkou na hrudníku a modré rifle, na nohou měl obutou černobílou sportovní obuv. Dále má tetování na levé paži a u sebe měl příruční tašku tmavé barvy, kterou nesl zavěšenou přes rameno,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová. Jak dodala, muž cestoval v osobním autě Golf Variant šedé metalízy s litými černými koly, v němž se nacházely další osoby. Golf měl registrační značku Slovenské republiky.

Foto: archiv Policie ČR

„Žádáme muže, který je zachycen na fotografiích, a rovněž občany, kteří ho znají nebo mají informace o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Přihlásit se mohou také případní svědci, kteří v době krádeže v blízkosti prodejny byli a vloupání do vozidla si všimli. I jakékoli další informace směřující k objasnění případu policisté uvítají,“ uzavřela mluvčí.

REKLAMA