OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Snad první průzkum zaměřený na život rodin s malými dětmi v Pelhřimově odstartoval 1. června pod názvem „Pelhřimáčci – vyplň a vyhraj“. S výzvou vyplnit dotazník se především na maminky z Pelhřimova a okolí obrací Rodinné centrum Krteček za podpory města.

dotaznik plakat RC KRTECEK

REKLAMA

Cílem dotazníku je zjistit, co mladým rodinám v Pelhřimově chybí, ať už jde o bezbariérové přístupy, vybavení rodinného centra, akce zaměřené na děti do šesti let věku nebo přednášky či jiné aktivity pro rodiče. „Dotazníkem chceme zároveň informovat o tom, jaké služby Rodinné centrum Krteček rodinám v současnosti nabízí, získat nové podněty a třeba i nové dobrovolníky, kteří by mohli k jeho fungování přispět, těch není nikdy dost. A pomoc může být jakákoliv, ať už například s vedením kroužku, při pořádání akcí a podobně,“ upřesňuje právě jedna z maminek-dobrovolnic Zuzana Havlová, která průzkum připravila. I když vyplnění dotazníku nějaký čas zabere, motivací budiž doprovodná soutěž o hodnotné ceny určené především pro děti či maminky od pelhřimovských firem. Hlavními výhrami jsou dětská autosedačka Cybex v hodnotě asi šesti tisíc korun, proměna maminky v kadeřnickém a make-up studiu, koloběžka nebo fotokniha prémium v hodnotě více než tisíc korun. Zapojit do průzkumu a zároveň soutěže se může každý rodič s dítětem do šesti let nebo nastávající rodiče. „Dotazník můžete snadno vyplnit na www.mupe.cz, kde také najdete podrobná pravidla soutěže. V tištěné formě je k dispozici přímo v rodinném centru v bývalém Domě služeb v Palackého ulici, kde jej můžete vyplněný odevzdat během otevírací doby, případně vhodit do schránky vedle vchodu do herničky. Soutěž potrvá do 30. června 2017,“ zmiňuje vedoucí Krtečka Jana Jirků.

Zároveň upozorňuje na letní novinku „Hlídací prázdniny v Krtečku“. V týdnu od 24. do 28. července centrum nabídne dopolední hlídání dětí vždy v čase od 9 do 12 hodin a je možné domluvit se i individuálně. Na děti dohlédne zkušená zdravotní sestra Romana s bohatou praxí s malými dětmi. Cena za dopoledne je 100 korun, v případě zájmu se lze už nyní domluvit na telefonu 728 035 021, protože počet dětí na hlídání je omezen.

hlidani krtecek RC KRTECEK

REKLAMA