OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PB090083_CustomVíce než půl roku trvající pokus o světový rekord, který pořádá společnost EKO-KOM a.s., vrcholí ! Sestavení světově unikátní galerie znaků měst a obcí ČR vyrobených z odpadových materiálů se blíží ! Co do rozsahu nemá tento rekordní pokus v České republice srovnání.

Fotografie 1 025 hotových znaků umístěné na www.znakymestaobci.cz jsou prezentací zručnosti a nápaditosti dětí, učitelů a dalších lidí zapojených do projektu. K výrobě znaků byla použita víčka PET lahví, plastové sáčky a tašky, různé části plastových nádob, papír, ale také nápojové kartony nebo sklo.

Moravsk_Budjovice
Na sklonku loňského roku proběhly v celé České republice krajské výstavy, které se ve dnech 13. - 16. ledna 2011 na veletrhu GO a REGIONTOUR 2011 v Brně spojí v jednu velkou galerii. Cílem celé akce je posílení aktivní účasti občanů na tříděném sběru odpadů v obcích a městech České republiky a podpoření jejich odpovědného přístupu k životnímu prostředí. Rekord bude následně zapsán Agenturou Dobrý den Pelhřimov do České knihy rekordů.

REKLAMA