OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

S velkým zájmem se v pondělí 1. února setkala „hodina pro veřejnost“, v rámci níž mohli starostu Pelhřimova navštívit obyvatelé města. Z plánovaných šedesáti minut se nakonec stala dvouapůlhodinová diskuze.

František Kučera si od sedmi spoluobčanů jednak vyslechl uznání v souvislosti fungováním městského úřadu, jednak se dozvěděl, jaké problémy obyvatele trápí. Lidé řešili například situaci ohledně parkování v centru města nebo výstavbu parkovacího domu na sídlišti Osvobození. Dále se rozvinula debata o neudržovaných chodnících v Požárnické ulici a u takzvaného Pahorku či je zajímala výstavba kruhového objezdu při výjezdu z města na České Budějovice a s ní související stavební úpravy.

REKLAMA

„Diskuze s občany pro mě byla velmi zajímavá a přínosná a zároveň je další inspirací pro moji práci. Jsem rád, že jsme takzvanou hodinu pro veřejnost zavedli,“ sdělil starosta Pelhřimova František Kučera.

Setkání se starostou se budou konat pravidelně, vždy první pondělí v měsíci v čase od 15 do 16 hodin. Další termín připadá na 7. března.

Stačí si jen předem domluvit termín na telefonním čísle 565 351 394 a následně se dostavit do kanceláře starosty na Masarykově náměstí čp. 1 v Pelhřimově.

Efektivní způsob komunikace mezi starostou a obyvateli má přispět k dobrému fungování města a žití v něm či jeho místních částech.

REKLAMA