OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

 

hodina_hObčanské sdružení Hodina H spolupořádalo mezinárodní školení „Eyes out“ společně s Městem Silla ve Španělsku v rámci programu Mládež v akci. Projekt se konal od 19. do 25. ledna 2011 za účasti sedmnácti evropských států.

REKLAMA
Každá země vyslala jednoho pracovníka s mládeží, který přijel proto, aby se poučil o způsoby zviditelnění mezinárodních projektů a aktivit své organizace. Všichni se naučili pracovat s fotografiemi, vytvářet video z fotografií, založit weblog, připravit interaktivní DVD a také vložit online webovou kameru na svůj weblog. Navíc se dozvěděli o dopadu na místní komunitu, více o programu Mládež v akci a žádostech pro tento program. Samozřejmě prozkoumali ostatní kultury díky prezentacím jednotlivých zemí a navštívili město Valencia a Silla, kde jistě zanechali dojem na místní komunitě.

eo-sp1_Custom
eo-sp2_Custom

Všichni vyhodnotili celý týden velmi pozitivně, odjeli zpět domů s novými vědomostmi, zkušenostmi a také novými partnery pro budoucí spolupráci na poli práce s mládeží. Více o projektu naleznete na www.tceyesout.com

eo-sp3_Custom

REKLAMA