OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

cokoladova_fontanaČokoláda patří mezi jednu z mála věcí, kterou mají rádi opravdu všichni. Občanské sdružení Hodina H z Pelhřimova připravilo neodolatelnou záležitost již podruhé. Letošní Čokoládová hodina nese podtitul Sladká Vysočina a koná se ve čtvrtek 3. 2. 2011 od 15 do 18 hodin v KD Máj v Pelhřimově.

Čokoládovou hodinu připravila Hodina H a její Informační centrum pro mládež Pelhřimov společně s Informačním centrem pro mládež Třebíč a společností e.on.

Samotná událost začne ve tři hodiny odpoledne oficiálním zahájením, kdy se otevře výstava obalů od čokolád a výstava obrázků od dětí z mateřských škol a žáků 1. a 2. tříd základních škol, kteří jakkoliv ztvárnili „čokoládovou Vysočinu“. Od samotného začátku je možné ochutnávat nejrůznější čokoládové pochoutky a některé si i zakoupit.

Dále program pokračuje soutěžemi pro děti a širokou veřejnost, organizátoři vylosují šťastné zasilatele obalů od čokolád a obrázků čokoládového království a vyhlásí vítěze soutěže Energetická akademie Vysočina. Seniorky ze seniorklubu Hodina H připraví čokoládové dobroty, nabídnou k ochutnání a představí své recepty. Pak již Čokoládová hodina bude volně plynout až do šesté hodiny předvečerní, kdy bude slavnostně uzavřena.

ch2011-poster_A4
Do Čokoládové hodiny se navíc může zapojit každý. Děti mohou kreslit, ostatní mohou zasílat obaly od čokolád a všichni jsou srdečně zváni na čokoládové hody. Celé tři hodiny obklopeni čokoládou nejrůznějších tvarů, chutí, vůní.

Navíc budete moci ochutnat čokolády z pěti evropských zemí – Itálie, Řecko, Španělsko, Francie a Česká republika. Hodina H totiž právě bude hostit setkání projektu European Youth Cities Network na téma participace mladých lidí. Proto i samotní účastníci tohoto projektu představí čokolády ze své země. Těší se na Vás všichni zahraniční účastníci, Choco-story Praha, Fair bio, Pronájem čokoládových fontán Ing. Josef Křižan, Zdravá čokoláda, Květinová síň a francouzská prodejna Pelhřimov, seniorklub a hlavně Hodina H!
REKLAMA