OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Policisté z pelhřimovského dopravního inspektorátu žádají veřejnost o spolupráci při objasňování čtvrteční dopravní nehody s účastí osobního automobilu a cyklistky.

Střet auta s cyklistkou se odehrál 11. ledna krátce po druhé hodině odpoledne ve Strachovské ulici. Řidič Peugeotu 206 modré barvy jel ve směru od křižovatky s ulicí Válkova směrem ke křižovatce s ulicí U Stínadel. V prostoru křižovatky vozidlo předjelo cyklistku a odbočilo vpravo do ulice U Stínadel, načež došlo ke střetu a žena upadla na zem. Řidič z místa nehody odjel, je možné, že srážku nezaznamenal. Cyklistka při nehodě utrpěla zranění, se kterými byla zdravotnickou záchrannou službou převezena do nemocnice.

REKLAMA

Policisté žádají řidiče vozidla Peugeot 206 modré barvy, aby se přihlásil na tísňovou linku 158.

Při objasňování dopravní nehody by policistům pomohli také případní svědci, kteří by mohli podat informace vedoucí k ustanovení řidiče peugeotu nebo informace o průběhu události. „Zejména bychom potřebovali svědectví řidičů dvou vozidel, která se v době střetu v místě pohybovala. Jedná se o řidiče Škody Roomster červené barvy jedoucí ve směru ze Strachovské ulice do ulice U Stínadel, a to bezprostředně za modrým peugeotem. Dále pak o řidiče vozidla Peugeot 307 combi stříbrné barvy, pohybujícího se v danou chvíli směrem ke třídě Legií. Také tyto svědky žádáme, aby se přihlásili na lince tísňového volání 158,“ podotkla policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

REKLAMA