OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Nedělní večer poznamenala tragická nehoda u Humpolce. O život přišla sedmapadesátiletá žena.

V neděli 2. září večer policisté krátce po devatenácté hodině přijali oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici I/34 mezi obcemi Rozkoš a Skála na Pelhřimovsku.

REKLAMA

Na místo události vyjely všechny složky integrovaného záchranného systému. Po příjezdu zjistili, že se tam čelně střetla dvě osobní vozidla. Sedmapadesátiletá řidička osobního vozidla Suzuki Ignis jela směrem od Rozkoše, když v klesání v pravotočivé zatáčce zřejmě nepřizpůsobila rychlost jízdy a dostala na mokré vozovce smyk, který nezvládla. Vyjela do protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím osobním automobilem Škoda Octavia. Obě vozidla skončila mimo vozovku. Následky srážky jsou fatální – řidička z osobního vozidla Suzuki, která ve vozidle cestovala sama, utrpěla smrtelné zranění. Ve druhém autě cestovaly v době nehody včetně řidiče čtyři osoby. Řidiče oktávie ošetřila posádka zdravotnické záchranné služby na místě. Jeho tři zranění spolujezdci museli být převezeni do zdravotnických zařízení v Brně a Pelhřimově.

Dechová zkouška u řidiče oktávie vyloučila požití alkoholu. Místo dopravní nehody bylo až do půl jedenácté v noci z důvodu vyšetřování a odstraňování následků neprůjezdné. Policisté odkláněli provoz na objízdnou trasu po komunikacích nižších tříd v okolí.

Další okolnosti tragické nehody vyšetřují policisté z pelhřimovského dopravního inspektorátu.

Za první dva zářijové dny se na Vysočině jednalo o již druhou tragickou dopravní nehodu.

REKLAMA