OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Už je tady opět “hodina há”, důležitý okamžik pro všechny milovníky tance a hudby. Letos se koná již 14. ročník tradiční akce Region tančí. Jde o nesoutěžní přehlídku nejrůznějších tanečních skupin, spolků a klubů z Vysočiny obohacenou o vystoupení známého zpěváka a zajímavý doprovodný program.

Region tančí 2016 se uskuteční v pátek 3. června v Kulturním domě Máj v Pelhřimově a vše vypukne ve 12:45. Akci zahájí slavnostní přivítání všech tanečníků a poroty, hned potom odstartuje přehlídka plná tance, hudby, barev i úsměvů a tanečníky, tanečnice a diváky rozhýbe svým vystoupením Josef Vágner.

REKLAMA

plakat region tanci

V rámci letošního ročníku uvidí návštěvníci mnoho různých tanečních skupin, klubů a kolektivů z celého Kraje Vysočina. Mohou se těšit na pestré rytmy nejrůznějších tanečních stylů, barevné kostýmy, různé věkové kategorie a hlavně odpoledne plné hudby, tance a dobré nálady.

Kromě tradičních doprovodných aktivit přinese letošní ročník i novinky. „Nebude chybět čokoládová fontána pana Křižana, mladé kadeřnice ze Střední průmyslové školy a Středního odborného učiliště Pelhřimov, různé workshopy a k tomu skvělí hosté z Praktické školy Svítání a zumba s Robertem. Nově je akce spojena i s bublinkovým průvodem a EDS bus tour,“ prozradila Eva Havlíčková z Hodiny H s tím, že do bublinkování se bude možné zapojit v dopoledních hodinách a EDS bus tour podá informace o Evropské dobrovolné službě všem zájemcům přímo v autobusu u kulturního domu Máj. „Nebudou chybět ani zahraniční pomocníci a k letošnímu ročníku spustíme také weblog s informacemi o připravovaných aktivitách a o vystupujících skupinách. Letošní Region tančí si nesmíte nechat ujít,“ zdůraznila s úsměvem Eva Havlíčková.

REKLAMA