OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

vymena_mladeze_polskoSkupina 8 mladých lidí z České republiky se zúčastnila mezinárodní výměny mládeže v Polsku s názvem „What can I do, what can we do?“, což v překladu znamená „Co mohu udělat, co můžeme udělat?“.

Projekt s tímto záhadným názvem se uskutečnil díky finanční podpoře programu Mládež v akci a českou skupinu vyslalo do Polska občanské sdružení Hodina H z Pelhřimova.

vymena_mladeze_polsko_1_
V první polovině projektu celá skupina tvořená mladými lidmi z různých evropských zemí poznávala přístavní město Gdaňsk a jeho největší pamětihodnosti. Ve druhé části se programové aktivity připravené polskou hostitelskou organizací týkaly hlavního tématu výměny, jež bylo soužití a vzájemná spolupráce s lidmi ze sociálně slabšího prostředí.

vymena_mladeze_polsko_2_
„Celou trasu z České republiky až do Polska jsme cestovali vlakem, jak ve dne, tak v noci. I přes únavnou a dlouhou cestu jsme si projekt užili. Jednou z mých oblíbených aktivit byla návštěva dětského domova, kde jsme si hráli s dětmi,“ sdělila nám jedna z českých účastnic projektu.
REKLAMA