OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Vedení pelhřimovské nemocnice zareagovalo na připomínky a přání pacientů i zaměstnanců a rozhodlo se zkvalitnit služby občerstvení v hlavní lůžkové budově. Zaměstnanci, pacienti a jejich blízcí si od druhého červencového pondělí mohou posedět a využít služeb kavárenského typu v nově zřízeném bufetu ATRIUM.

„Cílem je soustředit pacienty a návštěvníky v důstojném prostoru, který je jako stvořený k relaxaci a skýtá úžasný prostor pro odpočinek. Je navíc nepřetržitě dostupný, neboť se nachází v centru hlavní lůžkové budovy,” podotkla mluvčí nemocnice Petra Černo.

REKLAMA

bufet NEMPE

Foto: archiv nemocnice

Nový bufet ATRIUM otevírá 11. července a pacientům i zaměstnancům nabízí příjemné posezení v prostorách nemocničního atria, které bylo dosud využíváno jen minimálně. Základem je široký sortiment zboží. Novinkou bude denní menu, hotové svačinky jako toasty, plněné panini, párek v rohlíku, široká nabídka zmrzlin, chlazených i nechlazených nápojů, čerstvé cukrovinky, dorty, zeleninové i ovocné saláty, ale také noviny, časopisy, drogerie a potraviny k běžnému nákupu.

Dříve v těchto prostorách provozovala Nemocnice Pelhřimov Prodejnu PAM, od července byl prostor dán do pronájmu. V letních měsících bude mít nový bufet otevřeno v pracovní dny od 6:30 do 16:00 hodin. Od září se pak počítá s rozšířením otevírací doby i na víkendy a svátky.

V loňském roce byl na jednotlivých odděleních formou osobních pohovorů proveden průzkum spokojenosti mezi zaměstnanci. „Jedním z nejčastějších požadavků bylo zkvalitnění občerstvení a poskytování širší nabídky těchto služeb v prostorách nemocnice. Jako ideální se jevilo předělat prodejnu na nemocniční bufet s posezením pro pacienty a jejich návštěvy," sdělila manažerka kvality Jitka Dejmková.

Pacienti i zaměstnanci nemocnice mají možnost se k různým tématům vyjádřit prostřednictvím dotazníků nebo mohou napsat svůj podnět prostřednictvím webových stránek. „Průběžně se tyto připomínky vyhodnocují a vedení nemocnice na ně reaguje,” doplnila Petra Černo.

REKLAMA