OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

hodina_hHodina H zažila další rok plný pestrých aktivit. V roce 2010 se Hodina H zapojila do mnoha různých mezinárodních projektů, uspořádala první Čokoládovou hodinu, tančila během dalšího úspěšného ročníku Regionu tančí, dosáhla světového rekordu, podílela se na vytvoření Kapesního manuálu občana. JAK SE VYDAŘIL LETOŠNÍ ROČNÍK TANEČNÍ PŘEHLÍDKY REGION TANČÍ MŮŽETE ZHLÉDNOUT UVNITŘ ČLÁNKU!

Zároveň přispěla k osobnímu rozvoji mnoha mladých lidí v rámci víkendových seminářů a volnočasových klubů v Centru neformální výchovy a vzdělávání, mezinárodních projektů v České republice i zahraničí a dalších aktivit třeba i v Informačním centru pro mládež Pelhřimov.


Co čeká Hodinu H v roce 2011? Samotný počátek nového roku bude pro Hodinu H velmi perný. Hned od prvního týdne v lednu hostí v Pelhřimově mezinárodní výměnu mládeže „Life of grown-ups“ neboli „Život dospěláků“ podpořenou programem Mládež v akci. Projekt se koná od 7. do 15. ledna v Pelhřimově za účasti mládeže od 13 do 17 let ze Španělska, Švédska, Estonska, Portugalska a České republiky. Hned poté spolupořádá Hodina H mezinárodní školení ve Španělsku o viditelnosti projektů. Pak přijde únor a to má Hodina H na starost projekt partnerství měst na téma participace. Jde o dlouhodobé partnerství měst Megarra z Řecka, Arenzano z Itálie, Silla ze Španělska, Brest z Francie a Pelhřimov z České republiky. Tentokrát setkání uspořádá Hodina H od 31. ledna do 6. února. Během tohoto projektu navíc mohou všichni ochutnat již druhý ročník Čokoládové hodiny. Čokoládovou hodinu pro Vás Hodina H připravila na úterý 3. února v KD Máj v Pelhřimově. Letos bude opět sladká, lákavá, v různém stavu, různých vůní a navíc i mezinárodní a plná soutěží. Nese název Čokoládová hodina aneb Sladká Vysočina.

Samozřejmě je toho mnohem víc pro rok 2011. Kluby volného času, tradiční akce, mezinárodní projekty, aktivity v Informačním centru pro mládež Pelhřimov a Centru neformální výchovy a vzdělávání.
REKLAMA