OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM

minigolf_pelhrimovO víkendu 25. a 26. června proběhl v Děkanské zahradě v Pelhřimově přebor Čech v minigolfu. Turnaje se zúčastnilo sedmdesát hráčů z oblasti Čech s druhou a vyšší výkonnostní třídou. Vzhledem ke kvalitnímu hráčskému obsazení a vysokým standardům drah se očekávalo pokoření stávajících rekordů hřiště, čehož také bylo nakonec dosaženo. PODÍVEJTE SE NA ATMOSFÉRU PELHŘIMOVSKÉHO PŘEBORU ČECH!

Byl překonán dlouhodobý rekord hřiště s nástřelem 84 úderů na čtyři kola (původní hodnota rekordu činila 86 úderů) a dvakrát vyrovnán absolutní rekord na jedno kolo ve výši 18 úderů, který byl stanoven teprve před týdnem na turnaji nižší ligy.

Dvoudenní klání pak v neděli vyústilo dramatickým soubojem v mužské kategorii, kdy před posledním osmým kolem byli na prvním místě s nástřelem 155 úderů hned tři soutěžící.

Zlato v mužské kategorii nakonec o jeden úder získal pelhřimovský rodák Pavel Kudyn (momentálně hrající za Hradec Králové) s výsledkem 176 úderů na osm kol a absolutním vítězem se pak stal seniorský hráč Ivo Martínek (taktéž z Hradce Králové a zároveň jeden z autorů čisté hry neboli „osmnáctky“), který zvítězil s nástřelem 173 úderů na osm kol. Hradečtí Orli nakonec pelhřimovský turnaj zcela ovládli, když získali zlato jak v kategorii žákovských a juniorských mužstev, tak i v kategorii dospělých.