OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Je to zvláštní, že člověk stačí za pouhý rok zapomenout, jak se při posledním Klábosilově nočním přesunu zničil, jak ho bolely nohy a jak si místo vyčerpávající chůze přál ležet už konečně v posteli. Přes všechny tyto prožité útrapy se na Lhotce u Černovic vždycky první pátek v říjnu sejde spousta nedočkavců, kteří se celí třesou na to zjistit, co jim černovičtí pionýři zase přichystali za úkoly. A jak se jim letos povedla cílová odměna – gulášek…

Díky skvělé organizaci pionýrské skupiny Svidník a dobré partě, kterou si pochoduchtivý účastník musí najít, nakonec zůstanou v paměti jenom vzpomínky na to, kolik legrace si všichni na „Klábosilovi“ zase užili. A pak taky není nad ten pocit, že jste překonali sami sebe a můžete se vytahovat před zbabělejšími kamarády, viďte? :-)

REKLAMA

Vymyslet svojí tří- až pětičlenné skupince správné jméno je základ. To aby se pak na výsledkové listině pěkně vyjímalo. Někdy je ale výsledková listina ten jediný dokument, kde se takové jméno dá publikovat, takže si takový novinář pak ani pomalu nemůže dovolit zveřejnit informaci, že třeba nejdelší, pětatřicetikilometrovou trasu ušla po týmu Červený trpaslík nejrychleji skupinka s názvem Horská pitcha revival. Lidi, jestli chcete být slavní, tak na to berte ohledy! :-)

Lepší bude, když se každý podívá na první příčky jednotlivých tras, 15, 20, 25 a zmíněně 35kilometrové, sám. Mimochodem, letos byla poprvé připravena trasa i pro vyznavače geocachingu, kteří se prostě ani při „Klábosilovi“ bez GPSky neobejdou. Jestli už jsou výsledky vyvěšené, najdete je tady.

A na závěr malá ukázka atmosféry, kterou v noci z pátku na sobotu účastníci Klábosilova nočního přesunu zažívali. Pořadatelům za to moc děkujeme!


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Informace pro gurmány a milovníky jídla na Vysočině - Vysočinachutná

REKLAMA