OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kriminalisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po pohřešovaném muži z Pelhřimovska.

Třiačtyřicetiletého muže z Pacova naposledy jeho blízcí příbuzní viděli v pondělí 18. července v jedenáct hodin dopoledne v místě jeho bydliště. Pohřešovaný odjel z domu vozidlem Škoda Octavia tmavě modré barvy, registrační značky 6S0 6303. S sebou si vzal věci na ryby. Od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu a nelze ho kontaktovat.

REKLAMA

„Pohřešovaný muž je vysoký přibližně 195 centimetrů, střední postavy. Má světle hnědé na krátko střižené vlasy, vousy nosí upravené na takzvaný plnovous. Naposledy na sobě měl oblečené tmavě modré kraťasy a světle modré triko, na pravém kolenu měl černou ortézu a na nohou černé pantofle,“ popsal muže David Linhart z oddělení tisku a prevence krajského ředitelství policie s tím, že se pohřešovaný obtížně pohybuje a při chůzi využívá francouzské hole.

Další informace včetně fotografie lze najít zde. Pokud je odkaz neaktivní, osoba již byla nalezena.

Oznámení o pohřešování přijali policisté v úterý 19. července po půlnoci. Ihned po muži vyhlásili celostátní pátrání. Prohledali široké okolí jeho bydliště a zorganizovali pátrací akci, do které byl nasazen větší počet policistů. Ti se zaměřili na lokality rybníků na Pelhřimovsku. Dále byla prověřena zdravotnická zařízení, autobusová i vlaková nádraží, další příbuzní a známí i jiná místa. Zatím pátrání nepřineslo kladný výsledek.

„Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se pohřešovaný muž v současné době mohl nacházet, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ doplnil David Linhart.

REKLAMA