OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

nehoda_motorkar_lazinky_14072011_2K tragické nehodě došlo ve středu před polednem na křižovatce ulic Dr. Antonína Hobzy a Na Potoce v Třebíči. I přes veškerou snahu záchranářů přišel na místě o život mladý řidič motocyklu. Řidič osobního vozidla vyvázl z nehody bez zranění. Tím ale středeční nehody motorkářů neskončily. Mladý život motorkáře vyhasl i u Lažínek na Třebíčsku!


DISKUTUJTE S NÁMI NA FACEBOOKU O DALŠÍ NEHODĚ MOTORKÁŘE NA VYSOČINĚ ZDE

Krátce před třetí hodinou odpoledne havaroval motocyklista také ve Světlé nad Sázavou - Dolní Březince. Při nehodě utrpěl zranění. Zasahující jednotka profesionálních hasičů ze stanice Světlá nad Sázavou pomohla zdravotníkům s jeho ošetřením. Motocyklista byl následně zdravotníky sanitním vozem převezen k ošetření do nemocnice. Hasiči zajistili havarovaný motocykl proti požáru a úniku provozních kapalin.


nehoda_motorkar_lazinky_14072011_1
Jedenáct minut před pátou hodinou se silnici u obce Lažínky na Třebíčsku střetl motocykl Kawasaki s osobním vozidlem. Při nehodě utrpěl vážná zranění motocyklista, kterého museli zdravotníci letecky přepravit k ošetření do nemocnice. Tady i přes vešekrou snahu lékařů svým zraněním podlehl. Při nehodě byla zraněna i tříčlenná posádka osobního vozidla. Zdravotníci převezli zraněné z osobního vozidla k ošetření do nemocnice. Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byla komunikace zcela uzavřena. K částečnému obnovení provozu došlo před šestou hodinou. Zasahující jednotka profesionálních hasičů ze stanice Moravské Budějovice provedla na havarovaných vozidlech protipožární opatření.

Příčiny dopravních nehod vyšetřuje Policie ČR.
REKLAMA