OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

invalidni_vozikObčanskému sdružení FOR JANE se podařilo díky benefičnímu koncertu a příspěvků sponzorů získat tři sta osm tisíc korun pro Janu Hanovou. Peníze tak poputují na nákup nového vozíku za sto sedmnáct tisíc a do pokladničky na přípravu koupě speciálně upraveného auta pro handicapované.

„Na koncert přišlo skoro tři sta lidí, aby pomohli. Je to dobrý pocit, když víte, že Třebíčáci nejsou lhostejní,“ říká zakladatel občanského sdružení Tomáš Vostál a dodává, že budou i nadále hledat možnosti a prostředky, jak získat další peníze, aby se dostali k cílové částce 348 tisíc korun, která je potřebná k nákupu speciálně upraveného vozu.

Jana byla impulsem, FOR JANE bude pomáhat dál
Jana Hanová byla impulsem k založení občanského sdružení a zároveň inspirací při výběru názvu občanského sdružení. Jak říká Tomáš Vostál, v pomoci handicapovaným chtějí pokračovat

Na webových stránkách sdružení FOR JANE je ke stažení formulář, který může kdokoliv handicapovaný vyplnit, a společně se svým příběhem zaslat na adresu sdružení. Komise složená ze zakladatelů občanského sdružení a partnerů, kterými jsou reprezentační trenér sledge hokejistů Tomáš Zelenka, gólman a držitel Zlaté hokejky 2010 Tomáš Vokoun a ortoped Miroslav Lisý z třebíčské nemocnice, vybere jednoho nebo více žadatelů, kteří budou čerpat z výtěžků každoročně konaných charitativních akcí.
REKLAMA