OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

kuchynKraj Vysočina opravil nevyhovující kuchyň Střední školy řemesel a služeb v Moravských Budějovicích. Práce na modernizaci zastaralé stravovny trvaly necelých 8 měsíců a z krajského rozpočtu si vyžádaly částku přesahující 21 miliónů korun. Nové stravovací zařízení bude vyvářet obědy nejen pro studenty střední školy, ale i pro strávníky z Gymnázia, kam budou jídla dovážena.

Od července roku 2010, kdy byly zahájeny stavební práce v objektu staré kuchyně, došlo k radikální přeměně nevyhovujících prostor. Během několika měsíců došlo díky přístavbě k rozšíření objektu, k vybudování rampy pro zásobování a byla také provedena vestavba výtahu. Plán rekonstrukce zahrnul včetně výše uvedených změn výměnu veškerých vnitřních rozvodů kanalizace, vody, elektroinstalace i kompletní obměnu gastro vybavení, kterou si zajistila škola z prostředků přidělených krajem Vysočina. Modernizace se dotkla i domova mládeže, ve kterém byla přebudována sociální zařízení. Ve vytápění se přešlo na moderní a ekologické vytápění pomocí kondenzačních technologií.

„Díky opravě mohla být navýšena kapacita kuchyně až na 700 jídel denně, z toho 300 obědů bude dováženo na Gymnázium a 100 porcí jídelna nabídne veřejnosti,“ dodává k rekonstrukci Libor Joukl, náměstek hejtmana kraje Vysočina pro oblast dopravy a majetku.
REKLAMA