OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

benzinka ikoTřebíčští kriminalisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po pachatelích loupežného přepadení. K loupeži došlo včera večer kolem půl osmé u benzínové čerpací stanice EuroOil v Hrotovicích.

Zatím nezjištěný pachatel v době od 19.25 do 19.30 hodin přepadl s nožem v ruce obsluhu benzínové čerpací stanice EuroOil. K přepadení došlo v době, kdy žena po skončení směny odcházela od budovy čerpací stanice ke svému vozidlu, které stálo vedle budovy čerpací stanice.

Lupič ženu pod pohrůžkou násilí donutil odemknout a otevřít vchodové dveře prodejní části budovy benzínové čerpací stanice a požadoval po ní vydání peněz, kterých se skutečně zmocnil.
Bezprostředně po loupeži nasedl jako spolujezdec do bílého osobního vozidla značky Škoda Favorit. Na vozidle, které bylo značně zkorodované, byly zakryté registrační značky igelitem modré barvy. Oba pachatelé od čerpací stanice odjeli směrem na obec Hrotovice.

Kriminalistům se podařilo získat popis jednoho z lupičů.  Jde o muže bílé pleti s krátkými vousy strništěm na bradě. Muž je vysoký 180 centimetrů a má štíhlou postavu. V době přepadení měl na sobě zelenou mikinu s kapucí, kterou měl na hlavě.  Hovořil plynule česky.  Kriminalisté by uvítali jakékoliv informace k pohybu osobního vozidla Škoda Favorit bílé barvy v obci Hrotovice a jejím okolí. Posádku vozidla tvořily dvě osoby. Jakékoliv poznatky k vozidlu nebo jeho posádce můžete sdělit na kterékoliv policejní služebně nebo na lince 158.

REKLAMA

Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Úspory energie sledujte na EnergyTV

REKLAMA