OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

policieTéměř deset tisíc korun si odnesl ve čtvrtek nad ránem z baru v Moravských Budějovicích maskovaný lupič. Pachatel ohrožoval barmanku kuchyňským nožem, řekla agentuře Mediafax třebíčská policejní mluvčí Marcela Lavická.

Lupič vstoupil podle Lavické do nonstop baru na Pürcnerově ulici v Moravských Budějovicích ráno kolem čtvrt na pět ráno. Přes hlavu měl kapuci, tvář si maskoval šálou. S nožem v ruce požadoval po osamocené barmance vydání finanční hotovosti. "Obsluha mu vydala necelých deset tisíc korun," řekla policejní mluvčí.

Útočník měl pod popisu přepadené barmanky 25 až 30 roků, střední postavy vysoký přibližně 170 centimetrů. "Na sobě měl modré rifle a delší zelenou bundu s kapucí. Po přepadení, které trvalo necelých pět minut, odešel z baru neznámým směrem," doplnila Lavická.

Policie se obrací na případné svědky, kteří by jí k dění po čtvrté hodině ranní kolem místa přepadení, mohli poskytnout cenné informace. Kontaktovat mohou nejbližší policejní oddělení nebo volat na linku 158.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA