OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

pistolePlynovou pistolí vystrašil v pátek v noci 29letý host obsluhu baru v Soukenické ulici v Třebíči. Po příchodu bezpečnostní služby nasedl do vozu a ujel, odmítl zastavit i policejní hlídce, řekla v pondělí policejní mluvčí Marcela Lavická.

Muž vytáhl na barový stůl plynovou pistoli a začal s ní před obsluhou točit. "Obsluha baru se zalekla a přivolala pracovníky bezpečnostní agentury. Muž s pistolí z baru odešel a začal z místa ujíždět v osobním vozidle Mitsubishi Pajero. V ulici Bráfova muže zastavovala policejní hlídka, ten však na výzvu nereagoval a s vozem ujížděl směrem k obci Ptáčov," uvedla Lavická.

Policisté muže pronásledovali, ten s vozem prorazil bránu u areálu trafostanice a havaroval. Poté z vozu i se spolujezdcem utekli. "Přivolaný policejní psovod a jeho služební pes oba pasažéry v areálu vyhledal," dodala mluvčí.

Devětadvacetiletý řidič a majitel plynové pistole byl s lehkým zraněním převezen rychlou záchrannou službou do nemocnice k ošetření. Dopravní policie provedla u řidiče dechovou zkoušku, přístroj naměřil 1,8 promile alkoholu v dechu. Čtyřiapadesátiletému spolujezdci policisté naměřili 1,89 promile alkoholu v dechu.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA