OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

anna_kV těchto dnech je to přesně rok, co bylo v Třebíči slavnostně otevřeno Informační centrum pro mládež. Za dvanáct měsíců svého fungování si vydobylo své místo na slunci a je významným partnerem pro třebíčské organizace i děti a mládež. Na oslavu ročního výročí založení připravil tým ICM akci s názvem „PRVNÍ SVÍČKA ÍČKA“, která má podtitul Co v Třebíči s volným časem.

V pátek 10. září ožije podzámecká niva v Třebíči přehlídkou volnočasových aktivit. „Od deseti do sedmnácti hodin se představí celá řada organizací. Které nabízejí dětem a mládeži aktivní využití volného času,“ říká Bára Matějíčková – vedoucí ICM. „Představí se například AJAK Třebíč, KLUB ZÁMEK, klub žonglování MAGNIS, Občanské sdružení KADET, SK Horácká Slavia Třebíč, HALAHOJ, Třebíč NUCLEARS, Třebíčské Centrum a další“, upřesňuje Matějíčková. Dopoledne je uřčeno především školám, odpoledne je zvána široká veřejnost. Přestavení jednotlivých organizací bude doplňovat bohatý doprovodný program. Návštěvníci se mohou těšit na skákací hrad, bohatý program na pódiu a řadu soutěží.

Večerní program, který bude plný zábavy, začne v půl sedmé večer. Můžete se těšit na kapely STORM a ROCKEFELLER VOICE. O další program se postarají freestyle fotbalisté KARI & SKVIRA, tanečníci z RnR clubu ELVIS Jihlava. Vrcholem celého večera bude koncert Anny K a ohňová show klubu žonglování MAGNIS.

„Celá akce je oslavou ročního výročí založení ICM a je tak pro návštěvníky zcela zdarma,“ dodává Matějíčková.

Třebíčské ICM je certifikováno ministerstvem školství a nabízí informace z deseti standardizovaných oblastí: vzdělávání v ČR a v zahraničí, práce v ČR a v zahraničí, cestování v ČR a v zahraničí, volný čas, zdraví, ekologie, sociálně patologické jevy, sociální skupiny a hnutí, občan a stát a mládež a EU.

Centrum můžete navštívit osobně na ulici L. Pokorného 20 od pondělí do čtvrtka od 11:00 do 17:00 a v pátek od 10:30 do 15:30. Zajímavé informace najdete také na www.icmtrebic.cz.

zdroj foto: www.anna-k.cz

REKLAMA