OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

zlodej_01Už pět vloupání do rozestavěných domů vyšetřuje v těchto dnech třebíčská policie. Poslední případ se stal v obci Čechočovice, kde si neznámí zloději vyhlédli jednu z tamních rozestavěných vilek, uvedla v pátek pro agenturu Mediafax mluvčí policie Marcela Lavická.

V noci na neděli 14. listopadu vnikl pachatel do tří novostaveb v obci Předín, v části zvané Horky. Po násilném překonání skleněné výplně oken, odcizil plynové kondenzační kotle, kuchyňské vestavěné spotřebiče a vysavač. Celková škoda je více než 370 tisíc korun.


V obci Stařeč pachatel vnikl do rozestavěného rodinného domu mezi 15. a 17. listopadem. Překonal drátěné oplocení a vnikl na pozemek. Do domu se dostal přes balkonové dveře. "Z vnitřních prostor odcizil zabudovanou indukční sklokeramickou varnou desku a kondenzační kotel, z něhož nejdříve vypustil osmdesát litrů vody, čímž poškodil podlahu," uvedla mluvčí. Celková škoda byla vyčíslena na více než 106 tisíc korun.

Poslední případ vloupání do rozestavěného domu se stal v noci na středu v Čechočovicích. "Neznámý pachatel vnikl do vnitřních prostor po násilném překonání vchodových dveří ze zahrady. Z domu vzal dosud nenainstalovanou vestavěnou elektrickou troubu a poškodil čerstvě nalakovanou dřevěnou podlahu. Celková škoda byla vyčíslena na více než 28 tisíc korun.

REKLAMA

zdroj: MEDIAFAX

REKLAMA