OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

alkohol_01Opilá třiadvacetiletá řidička nabourala ve středu ve Znojemské ulici v Třebíči jiný vůz, nezastavila a snažila z místa nehody ujet. Řidič postiženého auta ji však dostihl a přivolal policii, sdělila agentuře Mediafax třebíčská policejní mluvčí Marcela Lavická.

"Třiadvacetiletá řidička jela směrem od obce Střítež. Při jízdě se nechovala ohleduplně a s osobním vozidlem značky Renault Clio vyjela do protisměru, kde přední částí vozu zachytila o levou boční část protijedoucího vozidla značky Škoda Octavia. Žena pokračovala bez zastavení v jízdě. V ulici Kubešova ujíždějící řidičku dostihl a přinutil zastavit řidič poškozeného vozidla," uvedla Lavická.

Provedenou dechovou zkouškou bylo u řidičky naměřeno 1,57 promile alkoholu v dechu. Celková škoda na obou vozech dosáhla 25 tisíc korun.

Policisté vyjížděli na Třebíčsku ve středu večer také k dopravní nehodě v Kralicích nad Oslavou. Šestačtyřicetiletý řidič při vjíždění s nákladním vozidlem značky Man s návěsem na železniční přejezd přeslechl výstražné zvukové znamení, upozorňující na sklápějící se závory. Vjel na železniční přejezd a návěsem poškodil závory, škoda byla vyčíslena na deset tisíc korun.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA