OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

STEDxVIA_ALTAObčanské sdružení STŘED, o.s. a společnost VIA ALTA a.s. uzavřely v pátek 1.října 2010 dohodu o partnerství a vzájemné spolupráci. Jedná se o ojedinělý případ stvrzení zájmu dlouhodobé spolupráce mezi neziskovým a podnikatelským sektorem.

Běžnou praxí v současném vztahu spíše bývá jednorázová nesystémová podpora samostatných akcí. Tuto praxi chtějí partneři změnit a inspirovat tak další organizace.

„Dlouhodobě pracujeme na tom, aby naše organizace byla veřejností vnímána jako solidní a spolehlivý partner a naši klienti byly s úrovní poskytovaných služeb spokojeni. Osobně si myslím, že dohoda o partnerství s firmou VIA ALTA a.s.  je výsledkem našeho snažení“, řekla ředitelka sdružení Martina Bártová.
   
Občanské sdružení STŘED je nestátní nezisková organizace s 10-ti letou historií, která pomáhá lidem s problémy v kraji Vysočina. Poskytuje ambulantní a terénní služby sociální prevence dospělým lidem a dětem, kteří se dostanou do obtížné životní situace z důvodu např. problémům ve vztahu s partnerem nebo při výchově a vztahu dítěte s rodičem, z důvodu ztráty zaměstnání, bydlení, školy nebo „spáchají trestný čin a mají zájem změnit své chování, tak aby bylo společensky přijatelné. VIA ALTA a.s. na druhé straně je přední třebíčskou inženýrskou společností zaměřující se na projekci, inženýring, řízení a dodávky investičních celků a projektů. Obě organizace nalezly společný zájem ve zlepšování společenského prostředí a vzájemné pomoci pro dosahování svých cílů.
REKLAMA