OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

policie_znakPo exhibicionistovi, který se v pátek ráno odhalil před desetiletou dívkou čekající na autobusové zastávce mezi Zašovicemi a Novou Brtnicí na Třebíčsku, pátrá policie. Muž přijel k zastávce autem, když vystoupil, byl od pasu dolů nahý, řekla policejní mluvčí Marcela Lavická.

Školačka čekala krátce před sedmou hodinou ranní na autobus. Na zastávce zastavilo osobní vozidlo, které přijelo ze směru od obce Zašovice. Z vozu vystoupil neznámý muž, který byl od pasu dolů nahý. "Dívka začala utíkat směrem k Nové Brtnici. Muž se několik metrů rozběhl za dívkou, poté se vrátil k vozu, se kterým se otočil a odjel nazpět," řekla Lavická.

Neznámý pachatel přijel osobním vozidlem combi nezjištěné značky, červené až vínové barvy. Jednalo se o muže ve věku 20 – 30 let, štíhlé vyšší postavy. Na sobě měl modré triko, hnědou vestu, na hlavě černou kuklu.

Policisté žádají případné svědky, kteří projížděli v pátek v době kolem 6.45 hodin mezi obcemi Zašovice a Nová Brtnice a zahlédli uvedené vozidlo či pachatele, o informace vedoucí k jeho dopadení. Informace lze sdělit na nejbližší oddělení policie nebo na linku 158.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA