OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

malorazkaDvojici mužů (26 a 35 let) zadrželi policisté z Náměště nad Oslavou. Při prohlídce podezřelého vozidla našli malorážku a revolver, sdělil v pátek agentuře Mediafax policejní mluvčí René Novotný.

K dopadení pachatelů pomohlo policistům hlášení o ukradení registrační značky ze zaparkované Škody Fabia na ulici Bítešská v Náměšti nad Oslavou ve středu dopoledne. "Již o hodinu později policisté kontrolovali dvoučlennou posádku vozidla Peugeot 406. V autě ale kromě odcizené registrační značky našli i střelné zbraně," řekl mluvčí.

Šlo o jednorannou malorážnou pušku ráže 22mm a bubínkový revolver ráže 22mm se střelivem. "Šestadvacetiletému muži z Mariánských Lázní bylo sděleno podezření ze spáchání přečinu krádež, neboť byl v minulosti již za takovýto skutek pravomocně odsouzen," informoval Novotný. U pětatřicetiletého muže z Velkomeziříčska policisté zahájili úkony trestního řízení ve věci přečinu nedovolené ozbrojování. "Policisté zjistili, že muž, který se k držení zbraní přiznal, nevlastní zbrojní průkaz," dodal.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA