REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

zlodej sperkyOsmnáctiletého muže z Třebíče stíhají kriminalisté pro loupež a několik dalších trestných činů. Mladík mimo jiné vnikl do rodinného domu a s nožem v ruce si na jeho majiteli vymohl vydání 400 korun, řekla ve středu Mediafaxu policejní mluvčí Marcela Lavická.

Vyšetřovatel obvinil mladíka (18) ze spáchání loupeže, přečinu porušování domovní svobody, přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a přečinu vydírání.

"V poledních hodinách 23. července vnikl do rodinného domu na Masarykově náměstí v Třebíči, kde pod pohrůžkou použití dvou kuchyňských nožů se dožadoval na starším muži vydání finanční hotovosti. Sedmašedesátiletý muž vydal násilníkovi 400 korun," uvedla Lavická.

V ranních hodinách 10. září mladík pro změnu ukradl v třebíčském tanečním klubu v Nerudově ulici z odložené dámské kabelky peněženku, osobní doklady, mobilní telefon a platební kartu. Poškozené ženě způsobil škodu ve výši 3 tisíc korun.

Ve stejný den navíc vnikl na dvůr u rodinného domu na Masarykově náměstí v Třebíči. S násadou v ruce se pod pohrůžkou rozbití oken a dveří dožadoval vydání finanční hotovosti. Poškozený na výhrůžky nereagoval a útočník odešel s nepořízenou.

"Pachateli hrozí trest odnětí svobody až na deset let. V současné době je vyšetřován na svobodě," řekla mluvčí.

REKLAMA

Zdroj: MEDIAFAX


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA