OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

policie autoTřebíčští policisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po pachateli loupeže, ke které došlo dnes ráno krátce před půl devátou v Třebíči ve výkupně barevných kovů na ulici Nádražní. 

 

REKLAMA

Zatím nezjištěný pachatel oblečený v tmavém oblečení na hlavě s čepicí s kšiltem, maskovaný šátkem přes obličej, vnikl do kanceláře výkupny kovového odpadu. Za použití násilí a pod pohrůžkou dalšího násilí donutil pracovníka sběrny k vydání plátěné tašky, ve které byla příruční kovová pokladna s finanční hotovostí přesahující 1000 korun. Při loupeži nebyl nikdo zraněn. Majitel sběrny utrpěl pouze šok. 

Policistům se podařilo získat popis pachatele a zmapovat směr jeho útěku. Jedná se o muže ve věku 25 až 30 let, vysokého  185 centimetrů, štíhlé postavy. Na sobě měl tmavě modrou bundu s dlouhým rukávem. Ostatní části oblečení byly černé barvy. Tvář si v době přepadení zakrýval žlutým šátkem, který mě uvázaný přes ústa.  Na hlavě  měl černou „bejsbolovou“ čepici s bílým nápisem. V ruce  nesl v době útěku ze sběrny také tašku, kterou pak při útěku odhodil. Ponechal si pouze malý příruční trezor černé barvy. 

Pachatel utíkal bezprostředně po loupeži z výkupny sběrných surovin přes koleje, kde za garážemi vběhl do ulice Riegrova.  

Kriminalistům by výrazně pomohly veškeré informace o pohybu podezřelých osob v okolí sběrny v době mezi osmou  hodinou a půl devátou. Poté by jim pomohly také veškeré informace, které by se týkaly pohybu podezřelého muže, který po půl deváté se sběrny vyběhl a mířil přes koleje k ulici Riegrova. Jakékoliv poznatky může se sdělit na kterékoliv policejní služebně nebo na lince 158.


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Informace pro gurmány a milovníky jídla na Vysočině - Vysočinachutná

  

REKLAMA