OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

policistaDva muži a žena okradli prodavačku v pondělí ráno v Moravských Budějovicích o více než 100 tisíc korun. Zabavili pozornost prodavačky a ukradli peněženku s tržbou, řekla v úterý agentuře Mediafax policejní mluvčí Marcela Lavická.

V devět hodin ráno navštívili prodejnu na náměstí Míru dva neznámí muži a jedna žena. "Při nakupování zabavili prodavačku a v nepozorované chvíli odcizili ze zásuvky pod pultem peněženku s tržbou. Nakonec si nic nekoupili a z prodejny odešli nezjištěným směrem," sdělila mluvčí.

Jeden z pachatelů byl ve věku 30 až 40 let, silnější postavy, vysoké 160 až 165 cm. Měl vyholenou hlavu, velké tmavé oči a na hlavě měl modré sluneční brýle. Oblečen byl do tmavě šedého saka, pod nímž měl tričko. Druhý muž byl vysoký asi 170 cm. Měl světlé vlasy a na sobě červenou mikinu. Žena byla ve věku od 20 do 25 let, štíhlé postavy, vysoké asi 170-180 cm. Měla tmavé kudrnaté vlasy, svázané do culíku.

"Policisté žádají občany o pomoc při pátrání. Informace k pachatelům, jejich směru odchodu či k vozidlu můžete podat na nejbližší oddělení policie nebo přímo na linku 158," dodala Lavická.

Pachatelům hrozí za krádež trest odnětí svobody až na pět let.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA