OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

STP85499Dnes krátce před třetí hodinou ranní byl na tísňovou linku hasičů ohlášen požár střechy rodinného domu v Babicích na Třebíčsku. Na místo události bylo vysláno pět jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů.

Průzkumem místa zásahu hasiči zjistili, že požárem není zasažena střecha rodinného domu, ale dřevěná veranda u domu. Na likvidaci požáru hasiči nasadili několik vodních proudů. V 03:16 hod měly již zasahující jednotky požár lokalizovaný. Úplná likvidace požáru proběhla o čtyřicet minut později.

STP85502
Při požáru ani samotném zásahu nebyl nikdo zraněn. Plameny za sebou zanechaly majetkovou škodu ve výši 15.000 Kč. Jedná se o škodu vzniklou na dřevěné verandě, vstupních dveřích do domu a na uskladněných parketách. Příčinou požáru byla nedbalost – majitel vysypal ve večerních hodinách žhavý popel do plechového kbelíku, v jehož těsné blízkosti byl papír.

STP85503
U požáru zasahovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice Moravské Budějovice společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Babic, Čáslavic, Lesonic a Želetavy.REKLAMA