OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

hasici pozar_restauracePožár asijské restaurace v centru města likvidovaly v noci na středu na Karlově náměstí v Třebíči čtyři jednotky hasičů. Pět lidí muselo být kvůli požáru evakuováno, potvrdila agentuře Mediafax mluvčí hasičů Kraje Vysočina Petra Musilová.

Na požár upozornili lidé půl hodiny po půlnoci. To už byly v plamenech stropy a podhledy restaurace přímo na centrálním Karlově náměstí v Třebíči. Na místo vyjeli hasiči z Třebíče, Náměště nad Oslavou, Jaroměřic a Starče. "Při jejich příjezdu už oheň zasáhl asijskou restauraci a obytné prostory v 1. podlaží. Hasiči evakuovali dva lidi, od kterých se dozvěděli, že by v budově měli být další tři," uvedla mluvčí hasičů.

REKLAMA

Rozjelo se pátrání, hořící dům ale hasiči prohledávali marně. Nakonec se totiž ukázalo, že zbylí tři obyvatelé stačili před plameny utéct. "Šlo o cizince, nikdo se nezranil," dodala Petra Musilová.

Likvidace požáru trvala hasičům více než dvě hodiny, uvnitř restaurace museli zasahovat s dýchacími přístroji. "Druhá část zásahu probíhala zvenčí budovy, hasiči museli ze žebříku rozebrat část konstrukce domu," dodala mluvčí.

Zcela zlikvidovat se požár podařilo až před třetí hodinou ráno. "Příčinu vyšetřujeme, předběžná škoda byla vyčíslena na devět set tisíc korun," doplnila Musilová.

Zdroj: MEDIAFAX


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz


REKLAMA