OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Dopolední nehoda na Žďársku připravila o život jednoho z řidičů. Místo je neprůjezdné.

Policisté integrovaného operačního střediska přijali dnes před půl desátou ráno na lince tísňového volání 158 informaci o dopravní nehodě, která se stala na silnici II/385 mezi obcemi Křídla a Branišov na Žďársku. Střetla se tam dvě osobní vozidla a řidič jednoho z nich na místě zemřel. Druhý řidič je zraněný, další lidé v autech necestovali.

REKLAMA

Silnice je v místě tragické nehody zcela uzavřena a policisté odklánějí provoz přes okolní komunikace. Na místo vyjel kompletní výjezd služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru ve Žďáru nad Sázavou. Další okolnosti stejně jako míra zavinění jsou předmětem policejního vyšetřování.

V letošním roce se jedná o třetí tragickou dopravní nehodu, která se stala na silnicích Vysočiny.

„V souvislosti s počasím apelujeme na řidiče, aby jezdili velmi opatrně. Silnice na mnohých místech pokryla ledovka a jsou sjízdné pouze se zvýšenou opatrností. Od rána jsme v kraji vyjížděli k patnácti dopravním nehodám. Ty ranní se obešly bez zranění,“ doplnila policejní mluvčí Dana Čírtková s tím, že v dalších deseti telefonátech řidiči upozorňovali na namrzlé a obtížně sjízdné silnice.

REKLAMA