OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

 

hasici_pomoc_liberecku_ikonaDozáplavou zasažené obce Raspenava v Libereckém kraji odjel dnes krátce před druhou hodinou odpoledne  odřad 23 profesionálních hasičů z kraje Vysočina. Odřad je tvořen hasiči ze všech územních odborů Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina – tedy z Jihlavy, Havlíčkova Brodu, Pelhřimova, Třebíče a Žďáru nad Sázavou.

REKLAMA

Úkolem našich příslušníků bude zásobování užitkovou vodou a provádění oplachu vozovky od nánosů bahna. Hasiči s sebou mají pět cisternových automobilových stříkaček, kontejner pro nouzové přežití a dvě osobní vozidla. Vybavení kontejnerem pro nouzové přežití umožňuje  našim příslušníkům být zcela nezávislí a soběstační. Hasiči nebudou tedy žádat o ubytování a s sebou si rovněž vezou zásoby jídla. V sobotu dne 14. srpna 2010 by mělo dojít k vystřídání těchto příslušníků novým odřadem, bude-li to situace na místě vyžadovat.

hasici_pomoc_liberecku_01_11082010

hasici_pomoc_liberecku_02_11082010

hasici_pomoc_liberecku_04_11082010

hasici_pomoc_liberecku_05_11082010

Již v úterý 10. srpna do Libereckého kraje odjela speciální technika. Jednalo se o tankovací přívěs na převoz pohonných hmot.

REKLAMA