OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kriminalisté se na veřejnost obracejí s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované dívce.

Čtrnáctiletá dívka je ze Zlína, od první poloviny loňského roku je umístěna v zařízení pro mládež v Janštejně. Celostátní pátrání po ní bylo vyhlášeno v pondělí 12. března, když se nevrátila z povolené vycházky.

REKLAMA

„Dívka je vysoká 150 centimetrů, hubené postavy. Má hnědé oči a obarvené hnědé vlasy, které nosí rovné, středně dlouhé. Dívka má znaménko pod levým kolenem – asi deseticentimetrovou růžovou skvrnu. Dále má zhojené jizvy na levém předloktí a na levé ruce u palce tetování – přibližně dva centimetry velké písmeno Š,“ popsala pohřešovanou policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že fotografii lze najít zde.

Při odchodu na sobě děvče mělo oblečenou modrou zimní bundu a pod ní bundu červené barvy, tmavě zelené kalhoty a hnědé boty. U sebe nosí černý vak s nápisem ADIDAS.

V současné době získali policisté poznatek, že by se pohřešovaná dívka mohla pohybovat na území města Brna, mohla by se také nacházet ve Zlíně, kde má bydliště.

„Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ doplnila mluvčí.

REKLAMA