OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Bystřická střední škola získala prestižní ocenění

bystricka_ss_maturityPo dlouhé, ale neformální spolupráci s Mendelovou univerzitou v Brně, Institutem celoživotního vzdělávání, byla v září letošního roku podepsána smlouva o spolupráci při zabezpečení individuální řízené pedagogické praxe studentů bakalářského studijního programu. Obdržením STATUTU UNIVERZITNÍ CVIČNÉ ŠKOLY MENDELOVY UNIVERZITY byla završena a oceněna profesionální spolupráce pedagogických pracovníků a celého vedení školy.

Číst dál...

VIDEO: Starostou Velkého Meziříčí je Radovan Necid

radovan_necid01Ustavující zastupitelstvo začínajícího volebního období má za sebou Velké Meziříčí. Starostou byl 18 hlasy z 23 zvolen Radovan Necid (ODS). Ten bude čtyři roky pracovat v čele městské rady, složené ze dvou zástupců ODS, dvou zástupců ČSSD, dvou radních Volby pro město a jednoho radního za Nezávislé. Místostarostou zastupitelé zvolili Josefa Komínka (ČSSD). PODÍVEJTE SE NA VIDEO ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA VELKÉHO MEZIŘÍČÍ!

Číst dál...

Nové Město n.M. už má nové vedení. Šmerda vystřídal Markovou

vedeni_nmnm_ikona_denikV pondělí si Nové Město na Moravě zvolilo nové vedení radnice. Dosavadní starostka Marková svůj post neobhájila a vystřídal jí sociální demokrat Michal Šmarda. Místostarosty zastupitelstvo zvolilo Stanislava Mareka za SNK a nově byla zřízena funkce neuvolněného místostarosty města, kterým byl zvolen Ing. Pavel Štorek z TOP 09. /foto zdroj: Deník/

Číst dál...

Kaple sv. Anny v Pivonicích prochází opravou

pivoniceSoučasnou podobu získala kaple v Pivonicích v roce 1771, přičemž zvon Donát pochází z roku 1755. V roce 1996 byly objeveny pod omítkou v presbytáři a na vítězném oblouku malby a v dalších letech došlo k jejich restaurování. V roce 2007 byla opravena štítová zeď a usazena nová vížka s pozlacenou makovicí, do níž bylo vloženo poselství přím generacím.

Číst dál...

V Bystřici nad Pernštejnem otevřeli novou cyklostezku

11Nov_cyklostezkaMěsto v letošním roce získalo dotaci ve výši necelých pět miliónů korun ze Státního fondu dopravní infrastruktury na cyklostezku vedoucí od letiště nad Domanínkem k parkovišti u silnice I/19 u Domanínského rybníka. Její délka je 2,3 km a šířka 2,5 metru.

Číst dál...

REKLAMA