Vstupenky na Vysočina Fest jsou rozebrány
- Podrobnosti
- 12. 4. 2017 17:51
Pátý jubilejní ročník jednoho z největších festivalů Kraje Vysočina pomalu klepe na dveře, vypovídají o tom především již vyprodané vstupenky.
PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM
Pátý jubilejní ročník jednoho z největších festivalů Kraje Vysočina pomalu klepe na dveře, vypovídají o tom především již vyprodané vstupenky.
Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Kdy se řidiči poprvé projedou po novém Podklášterském mostě v Třebíči a kde se bude příští týden oslavovat Den Země, nejen to se dozvíte v dnešních zprávách.
Sportovci z Vysočiny, kteří loni nezaháleli a dobře svůj region reprezentovali, se začátkem dubna sjeli do Žďáru nad Sázavou, aby si převzali krajská ocenění.
Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Jaký další úspěch v boji proti drogové kriminalitě slaví jihlavští policisté a které další pozůstatky z historie se dostaly na seznam vysočinských kulturních památek, to prozradí dnešní zprávy.
Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se mimo jiné dozvíte jména nejlepších sportovců kraje uplynulého roku. Prozradíme i další podrobnosti k nalezení lidského těla v Trnávce.
Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Skončilo vyšetřování tragické nehody na Pelhřimovsku z loňského září. Jaký trest hrozí řidiči, který čelně narazil do protijedoucího fordu, nejen to prozradí dnešní zprávy.
Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách přiblížíme středeční tragickou nehodu v Jihlavě, která se stala osudnou třiašedesátiletému chodci. Mimoto například prozradíme, jakými prostředky bojuje o záchranu své školy ředitel hořepnické základky.
Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Úterní nehoda na dálnici či připomínka sebeupálení Evžena Plocka, nejen to jsou témata dnešních zpráv.