OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

trhy_bramboryPrvní farmářský trh v Bystřici nad Pernštejnem „na zkoušku“ 30. dubna 2011 se těšil velké návštěvnosti zájemců o farmářské produkty. Někteří přislíbení vystavovatelé dali na poslední chvíli přednost účasti na Flóře Olomouc, především ti se sazenicemi, kytičkami, stromky. Tahle slabší stránka úvodního trhu bude napravena, jinak byli jak návštěvníci, tak i prodejci spokojeni. Největší zájem byl o domácí sýry a živé ryby, ale tržby všech prodejců byly takové, že všichni přijedou i 14. května.

K tomu se těšíme na pštrosí speciality, prodejci ze Znojma i z Nového Města na Moravě přivezou sazenice květin i zeleniny, z Fryšavy zase uzeniny. V nabídce tak budou živé ryby, mléčné výrobky z ekofarmy, tvaroh, sýry, bezlepkové potraviny, korbačiky, nakládané sýry,  keramika, košíky, přírodní kosmetika, koření, sazenice, zelenina, květiny, uzeniny, pštrosí speciality, medové perníčky.

baner_FATMAR_TRHY
Od 10 hodin bude na náměstí vyhrávat dechový orchestr ZUŠ pod vedením Štěpána Husáka a pro návštěvníky bude připraveno občerstvení.

Farmářské trhy 14. 5. 2011 proběhnou výjimečně v souběhu s komerčními trhy pana Němce, takže bystřické náměstí bude pokryto desítkami stánků a návštěvníci si jistě nakoupí dle své libosti.

 
REKLAMA