OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

linka_duvery_stredLinka důvěry STŘED oslavila v květnu svoje čtvrté narozeniny a stále se těší narůstajícímu počtu kontaktů. Tuto službu provozuje od května 2007 třebíčské občanské sdružení STŘED. Je určena především lidem z Vysočiny, kteří se ocitli v obtížné životní situaci a nemohou či neumí ji zvládnout vlastními silami.

V uplynulém roce fungování zaznamenala Linka důvěry STŘED více než třetinový nárůst kontaktů, což svědčí o stoupajícím zájmu veřejnosti o tuto službu. Zvláště poradenství formou e-mailu bylo využívané mnohem více než v předchozích letech. Na Linku důvěry STŘED se nejčastěji obraceli lidé s osobními problémy, s obtížemi ve vztazích, se sebevražednými úvahami, lidé trpící osamělostí či finanční tísní.

Vzhledem k rozvíjejícím se způsobům internetové komunikace zřídila Linka důvěry STŘED koncem loňského roku chat provoz. Protože je o tuto formu poskytování služby zvláště mezi mladými lidmi velký zájem, rozšířila Linka důvěry STŘED počínaje měsícem dubnem své chatovací hodiny. Lidé mohou poradenství formou chatu využívat na adrese www.elinka.iporadna.cz, a to 8 hodin týdně. Chatovací místnost je otevřena  každé pondělí, pátek a sobotu do 19 do 21 hodin a každé úterý od 10 do 12 hodin.

Linku důvěry STŘED je možné kontaktovat i na telefonních číslech 775 22 33 11 a 568 44 33 11, a to denně od 8 do 22 hodin. Nabízíme také poradenství prostřednictvím e-mailu. Adresa je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., odpovědi zasíláme do 48 hodin od přijetí e-mailu.

REKLAMA