OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

policie_Stařenka, kterou v sobotu dopoledne našel na Žďársku její soused mrtvou, pravděpodobně nebyla zavražděná. Soudní pitva zatím cizí zavinění nepotvrdila, uvedla v neděli policejní mluvčí Dana Čírtková.

Jeden z místních obyvatel nalezl v sobotu dopoledne na dvorku rodinného domku ležet bezvládné tělo jeho třiadevadesátileté majitelky.

„Při prvotním ohledání těla zemřelé ženy bylo zjištěno, že má zjevné poranění v oblasti hlavy. Nebylo možné jednoznačně stanovit příčinu úmrtí. Mohlo se jednat o nešťastnou náhodu, ale vyloučeno nebylo ani cizí zavinění,“ uvedla mluvčí.

Případ převzali kriminalisté, kteří ho začali vyšetřovat jako podezření z vraždy a nařídili soudní pitvu, která by určila příčinu smrti. „Pitva prozatím nepotvrdila cizí zavinění a předběžně prokázala, že příčinou úmrtí mohlo být srdeční selhání. Poranění na hlavě si pravděpodobně způsobila při pádu na zem. Konečnou verzi však bude možno stanovit až po kompletních závěrech soudní pitvy a expertních zkoumáních,“ řekl náměstek ředitele krajské kriminální služby Tomáš Martinec.

Policisté případ nadále vyšetřují.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA