Modernizace čistírny odpadních vod v Luhačovicích za 45 milionů dokončena

Čistírna odpadních vod v Luhačovicích prošla zásadní rekonstrukcí a modernizací, která výrazně zvýší její efektivitu. Úplně nový bude řídicí systém čistírny. Společný projekt společností Vodovody a kanalizace Zlín, a. s. (dále jen VaK Zlín) a Moravská vodárenská, a. s. (dále jen MOVO) v hodnotě 45 milionů korun je plně financován Moravskou vodárenskou.

Číst dál...

Hledají se svědci dopravní nehody v Otrokovicích

Zlínští dopravní policisté prověřují okolnosti dopravní nehody, k níž došlo ve středu 28. srpna 2019 krátce po 16.00 hodině v Otrokovicích na sjezdu ze silnice I/55 směrem k vodní nádrži Štěrkoviště. Neznámý řidič při projíždění pravotočivé zatáčky kvůli nedodržení bezpečné vzdálenosti srazil zpětným zrcátkem ženu jedoucí na elektrokole, která při pádu utrpěla lehké zranění. Záchranáři ji převezli k ošetření do nemocnice. Řidič po dopravní nehodě z místa ujel, aniž by ženě poskytl první pomoc.

Číst dál...

Opilá motocyklistka se čelně srazila s Octavií

V pátek po devatenácté hodině došlo v Pozlovicích u Luhačovic k závažné dopravní nehodě motocyklu a osobního vozidla Škoda Octavia zaviněné vysokým množstvím alkoholu, které kolovalo v těle čtyřiatřicetileté ženy za řídítky motocyklu. Žena navíc řídila motocykl bez helmy.

Číst dál...

S kartami měla i jejich PIN

Velmi se prodražil sobotní nákup ženě z Rožnovska. S peněženkou ji zmizely i platební karty i jejich PIN. Zloděj stihl několik výběrů.

Číst dál...

Jízda opilého řidiče skončila nehodou tří vozidel

Dnes krátce před sedmou hodinou ráno došlo mezi obcemi Valašské Klobouky a Brumov-Bylnice k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Při střetu se lehce zranili řidiči obou vozidel, navíc došlo k poškození dalšího projíždějícího vozidla. Celková škoda se vyšplhala na sto dvacet tisíc korun.

Číst dál...

REKLAMA