REKLAMA

kylie_minoqueAustralská popová zpěvačka Kylie Minogue se 2. března 2011 vrátí do Prahy, kde vystoupí v O2 areně v rámci svého turné Aphrodite - Les Folies Tour 2011. Agenturu Mediafax o tom ve středu informoval mluvčí společnosti Bestsport Jan Tuna. MALOU OCHUTNÁVKU Z TURNÉ KYLIE MINOGUE SI POSLECHNĚTE UVNITŘ ČLÁNKU!

Minogue své turné pořádá k vydání alba Aphrodite. "Odezva na mé poslední album Aphrodite byla naprosto neuvěřitelná a inspirovala mě a můj kreativní tým k vytvoření show, která bude plná radosti, vzrušení a krásy," uvedla zpěvačka.

Obří podium ve tvaru srdce obsahuje více než milion pohyblivých částí. Jeho součástí je i sedm výtahů a 30 vodních fontán. Ty budou tryskat do výšky 30 metrů. Nebude chybět ani systém, který umožní účinkujícím vznášet se nad hlavami diváků po celé aréně.

Tvůrcem "vodního systému" je společnost, která vytvořila například známou zpívající fontánu před hotelem Bellagio v Las Vegas nebo vodní atrakce v Disneyho zábavním parku v Kalifornii. Objem nádrží je 41 tisíc litrů a zásobu vody zajistí dvě hasičské cisterny.


zdroj: www.youtube.com

Pro Kylie Minogue to bude již druhá návštěva pražské O2 areny. Poprvé se zde představila v roce 2008 se svým turné KylieX2008, s nímž celkem vystoupila v 74 městech na čtyřech světadílech. "Show Kylie Minogue bude zcela jistě jedním z hlavních taháků jarní koncertní sezóny nejen v O2 areně, ale v rámci celé České republiky," řekl Tuna.

Vstupenky na koncert se budou pohybovat od 990 korun a k dostání budou na terminálech Sazka.

Majitelé nejlepších, a tedy i nejdražších vstupenek se ocitnou přímo v samém středu obřího srdce s Kylie Minogue. Neobejdou se však kvůli obřím fontánám bez pláštěnek. Ty dostanou před koncertem. Kromě pláštěnky dostanou diváci ve speciálním batůžku i ručník a věci ze speciální edice Kylie.

Kylie Minogue svou kariéru odstartovala jako herečka v televizním seriálu Neighbours. Její debutový singl Locomotion se stal jedním z největších hitů 80. let. Album X vydala po úspěšném boji s rakovinou prsu v roce 2007 a k propagaci desky uspořádala i celosvětové koncertní turné. Za svou hudební tvorbu získala řadu ocenění včetně francouzského a britského státního vyznamenání za přínos v oblasti kultury.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA