orionOrion a James Cole alias Orikoule se po dlouhé době objeví společně na jednom podiu. Už 3. června vystoupí v pražském klubu Roxy, informovala agenturu Mediafax Vendula Kraslová z vydavatelství BigBoss.

Spolu s Orionem a Jamesem Colem, kteří spolu vystupují jako "Orikoule", navíc diváci v klubu Roxy uvidí také Vladimira 518 a Hugo Toxxxe a jejich společnou GoriloPsí Show. "Hugo má totiž čerstvě vydané Legální drogy a Ilegální kecy a Vladimir 518 pomalu, ale jistě střádá nový materiál. Tahle dvojice se vždy skvěle doplňovala a vy se těšte na jejich společný koncert v novém kabátě," láká na koncert Kraslová.
Na stejné akci se potom fanoušci mohou těšit na křest nových desek. Křtít se bude jak nové 'cédéčko' DJ Alyaz presents DROPS, které vychází pod hlavičkou labelu BiggBoss, tak také zbrusu nové DVD od pražských PSH. Na nosiči s názvem Videodrom se objeví veškeré videoklipy známé kapely z let 1998 – 2011 i exkluzivní bonusy.

Na pátečním koncertě bude fanouškům k dispozici prvních 300 kusů DVD, na stánky a do sítě vybraných obchodů se dostane 10. června.

"O DVD cover se postarala německá parta Black Red, která s Bigg Boss nespolupracuje v žádném případě poprvé ani naposledy," dodala Kraslová. Na DVD Penerů stýčka Homeboye najdou příznivci českého hiphopu legendární tracky, jako jsou Jižák, Praha, Parket, Můj rap, můj svět, Děti prázdnoty a mnoho dalších včetně bonusového dokumentu o historii kapely.

Fanoušci se díky spolupráci s MTV budou moci podívat i na dokument o historii kapely již čtyři dny před oficiálním zahájením prodeje.

Vstupenky na koncert, který se uskuteční už 3. června, stojí v předprodeji 120 korun.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA