Manao_pressShow plnou tradičních čínských melodií, strhujících rytmů a zajímavé choreografie představí ve středu od 20 hodin v pražském Divadle Hybernia soubor čínských bubenic Manao. Agenturu Mediafax o tom informovala Lucie Marková ze společnosti Pragokoncert Bohemia.

Soubor Manao se v České republice představí v rámci evropského turné. "Jedinečný efekt celého představení umocní světelná show doplněná jevištními efekty a velkou pódiovou produkcí," sdělila Mediafaxu Marková.

Historie šestnáctičlenného dívčího bubenického souboru Manao se píše od roku 2001, kdy bubenice poprvé vystoupily v Číně. Na svém kontě mají koncerty ve Spojených státech amerických, Kanadě nebo Austrálii. Vrcholem jejich kariéry se stalo vystoupení v rámci zahajovacího ceremoniálu 29. letních olympijských her v Pekingu v roce 2008. Od té doby patří Manao mezi nejvyhledávanější bubenické soubory na světě.


Spojení krásných a zdánlivě křehkých bubenic a masivních až 350 kilogramů vážících bubnů společně s dokonalou přesností, jiskrným zvukem a pulsující dynamikou dělá podle hudebních kritiků z jejich představení nezapomenutelný zážitek.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA