Probíhající rekonstrukce mostu a rampy na silnici I. třídy před odbočkou k Centru Babylon v Liberci uzavře sjezd ze silnice I/35 od Turnova. Řidiči tudy do Košické ulice neprojedou od 1. října do konce listopadu. Během dvou měsíců dojde k úplné rekonstrukci sjezdové rampy.

 

REKLAMA

sjezd do kosicke liberec uzavirka WEB LIB.KRAJ

Foto zdroj: web Libereckého kraje

Dopravní omezení na silnici I/35 v Liberci bylo Krajským úřadem Libereckého kraje povoleno už koncem května letošního roku právě z důvodu havarijního stavu mostu a nutné rekonstrukce rampy. Od 1. října začne druhá etapa, samotné práce na sjezdové rampě do Košické ulice. Úplné uzavření silnice I. třídy ze směru od Turnova do centra Liberce potrvá nejpozději do 30. listopadu.

„Důvodem uzavírky je kompletní rekonstrukce sjezdové rampy, včetně napojení na jízdní pás silnice I. třídy,“ vysvětluje vedoucí odboru dopravy Jan Čáp.

Objízdné trasy budou označeny a ze směru od Turnova povedou po silnici I/14 do Vratislavic nad Nisou k pivovaru a dále ulicemi Tanvaldská a Jablonecká. Ze směru od Rochlice bude možné využít již stávající objízdnou trasu ze sjezdu ze silnice I/14 k aréně a dále ulicí Doubskou, Čechovou a Šumavskou.

 

Zdroj: web Libereckého kraje

REKLAMA