Jak jsme informovali, dnes došlo k uzavření části ulice Kokořínská v souvislosti s havárií plynovodu. Plynaři přímo na místě provedli lokalizaci nutného výkopu pro opravu. Vzhledem k tomu, že nebude umístěn přímo v křižovatce ulic Blatecká a Kokořínská, po dohodě s Dopravním inspektorátem Policie ČR Mělník zůstane prozatím (odhaduje se cca 3 týdny) otevřena obousměrně křižovatka ulic Blatecká a Kokořínská s tím, že z ulice Blatecká bude možné vyjíždět pouze doprava směrem k hlavnímu železničnímu přejezdu.

Situaci na místě monitorují strážníci městské policie, kteří budou operativně zajišťovat řešení případných problematických situací.
Dopravní inspektorát Policie ČR Mělník rozhodl, že musí být z bezpečnostních důvodů uzavřen pro veškerou dopravu železniční přejezd v ulici Chloumecká. Zůstane otevřený pouze pro chodce a pro cyklisty.
Od dnešního dne (23. 7. 2018) dochází k úpravě silničního provozu v ulici Bezručova pro nákladní vozidla. Směrem od autobusového nádraží směrem na Pšovku budou muset nákladní vozidla na kruhovém objezdu u TESCA odbočit doprava a projet ulicí Vodárenskou až k benzínové stanici společnosti Benzina. Zde odbočí doleva. Na této křižovatce došlo ke změně přednosti – hlavní silnice je nyní směrem Vodárenská – Řipská při odbočení doleva. Pokud nákladní vozidla pojedou přes město od Pšovky přes kruhový objezd u Mountfieldu, musí z Řipské ulice odbočit do ulice Bezručova.

REKLAMA
REKLAMA