Snížení nájemného u předzahrádek

Rada města vyhlásila záměr na snížení nájemného z důvodů negativních dopadů vládních proticovidových opatření na provoz předzahrádek a to až do konce letošního roku. 
Ze zákona musí být záměr vyvěšen na úřední desce po dobu 15 dnů, poté bude návrh znovu předložen radě města ke schválení a budou zhotoveny dodatky nájemních smluv. 

Číst dál...

Strakonice vyhrály soutěž Aktivní obec

Město Strakonice se v letošním roce účastnilo třetího ročníku soutěže Aktivní obec 2019 propagující sběr elektrozařízení v červených kontejnerech. Strakonice obsadily v rámci Jihočeského kraje první místo. 

Číst dál...

Novinky ze strakonických kruhových objezdů

Výstavba severního dopravního půloblouku, nejen že ulehčila dopravní situaci v centru Strakonic, ale dala vzniknout  čtyřem kruhovým křižovatkám, které inspirovaly pracovníky Odboru životního prostředí Strakonice k zahájení projektu Letem světem po strakonických kruháčích“

Číst dál...

Město Strakonice povolí na vymezeném místě řízené graffiti

Na základě žádosti fyzické osoby město Strakonice souhlasí s využitím plochy zdi u čajovny Pod stolem na Velkém náměstí. Připravovaný projekt je zaměřen na výtvarné ztvárnění graffiti a moderního street artu a bude realizován ve spolupráci s žadatelem a pedagogem ZUŠ Strakonice.

Číst dál...

REKLAMA