OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Náměšti nad Oslavou otevřeli nový zimní stadion

zimni_stadionNový zimní stadion v Náměšti nad Oslavou, který vyrostl na místě bývalého venkovního kluziště, je zatím otevřený ve zkušebním provozu pro 80 lidí. Veřejné bruslení bude každý pátek a neděli, uvedl na stránkách města správce sportovišť Igor Chmelíček.

Číst dál...

Na Třebíčsku hořela kotelna, nikdo se nezranil

hasic_02V kotelně výrobny nábytku ve Zňátkách na Třebíčsku nedaleko Náměště nad Oslavou vypukl ve středu ráno požár, událost se obešla bez zranění osob. Před osmou hodinou dostali hasiči požár pod kontrolu, řekla agentuře Mediafax mluvčí krajských hasičů Petra Musilová.

Číst dál...

Skládka nebezpečných odpadů v Pozďátkách už téměř zmizela

skladka_pozdatkyBěhem půl roku intenzivní práce na sanaci skládky v Pozďátkách bylo z této největší ekologické havárie na Vysočině odstraněno více než 30 tisíc tun kontaminované zeminy a 4,3 tisíc m3 skládkové vody. Sanace za půl miliardy korun začala letos v květnu a definitivně skončí v dubnu 2012.

Číst dál...

V dílně chytlo auto při svařování

pozar_auto_zeletava_ikoV sobotu 23. října 2010 v půl druhé odpoledne byl na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina ohlášen požár osobního automobilu v dílně na ulici 9. května v Želetavě. K události vyjely tři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů.

Číst dál...

REKLAMA