OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Knihovnou roku 2010 je Obecní knihovna v Petrůvkách na Třebíčsku

knihovna-1Titulem Knihovna roku 2010 v kategorii Základní knihovna se může pyšnit Obecní knihovna v Petrůvkách jihovýchodně od Třebíče. Ocenění Knihovna roku je udělováno ministrem kultury České republiky již od roku 2003 za dlouhodobé zásluhy pro rozvoj knihovnictví v obcích nebo za mimořádný přínos k rozvoji veřejných knihovnických a informačních služeb.

Číst dál...

Třebíčské kino Pasáž spěje k digitalizaci

kino_01_ikonaTechnický pokrok nelze zastavit. Proto také Městské kulturní středisko Třebíč vychází vstříc novým trendům, aby připravilo návštěvníkům kina Pasáž ještě kvalitnější zážitky při projekci filmů z domácí i zahraniční produkce. Jediné třebíčské kino se tak dočká v dohledné době digitalizace.

Číst dál...

Na poli u Jemnice hořelo

pozar_jemnice_ikoVčera 16. září 2010  v 15:30 hod přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru lisu na slámu na poli u Jemnice. K požáru vyjely čtyři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů.

Číst dál...

V Moravských Budějovicích slavnostně otevřeli další pracoviště občanského sdružení STŘED

P1180283Za účasti zástupců Krajského úřadu Kraje Vysočina, radního Mgr. Petra Krčála, starosty Města Moravské Budějovice Ing. Vlastimila Bařinky a tiskové mluvčí Regionálního operačního programu ROP NUTS 2 Jihovýchod ing. Kateřiny Kůrkové zahájilo v úterý 14. 9. 2010 občanské sdružení STŘED oficiálně činnost v nových prostorách bývalé Královopolské strojírny na ulici Husově v Moravských Budějovicích.

Číst dál...

REKLAMA